Připravujeme spuštění 1.5.2018

Propozice již brzy!!!

bronzový

každý týden obdrží na email jeden úkol (spolu s videem a návodem na trénink)

200 Kč/měsíc

počet míst neomezen

STŘÍBRNÝ

každý týden obdrží na email jeden úkol (spolu s videem a návodem na trénink)

každý měsíc nový e-book na aktuální noseworkové téma

každý měsíc online vysílání, kde budeme řešit vaše konkrétní výcvikové problémy

členství v uzavřené skupině, kde můžete sledovat videa  zlatých účastníků

možnost spolutvořit obsah

400 Kč/měsíc

počet míst neomezen

ZLATÝ

každý týden obdrží na email jeden úkol (spolu s videem a návodem na trénink)

každý měsíc nový e-book na aktuální noseworkové téma

každý měsíc online vysílání, kde budeme řešit vaše konkrétní výcvikové problémy

členství v uzavřené skupině, kde můžete sledovat videa ostatních zlatých účastníků

možnost spolutvořit obsah

natáčení videí, na které obdržíte konkrétní zpětnou vazbu (max. 6 min/týdně)

1000 Kč/měsíc

počet míst omezen na 15

Každý týden nové tréninkové výzvy pro Vás a Vašeho psa, díky kterým se z vás stane nerozdělitelný tým, na zkouškách vás nic nezaskočí a užijete si spoustu zábavy!

NOSEWORKOVÉ 

INSPIRACE

Jak inspirace probíhají?

KAŽDÝ TÝDEN NOVÝ TRÉNINKOVÝ ÚKOL

Nejprve si zvolíte úroveň, na které se budete chtít zúčastnit (pro větší přehlednost je níže tabulka).

Všichni účastníci obdrží každou středu na email úkol pro daný týden. Úkol bude v rozsahu 1-2 A4, bude obsahovat video, přehledný postup tréninku a krátkou teorii, kde bude vysvětleno proč zrovna tohle trénovat a k čemu vám daná dovednost bude dobrá. Pokud bude úkol složitější, bude rozdělen na dvě úrovně (z-tk a jedničky; dvojky a trojky).

Stříbrní a zlatí účastníci krom úkolů obdrží každý měsíc nový e-book, který bude podrobněji rozebírat vybrané aktuální noseworkové téma.

Jelikož všichni řešíme v tréninku nějaké problémy a zajímají nás různé věci, budou mít stříbrní a zlatí účastníci možnost spoluvytvářet obsah. Jednoduše pokud vám v tréninku vznikne nějaký problém, napíšete ho do komentářů k tomu určenému příspěvku. Já na toto téma následně vytvořím týdenní úkol či pokud bude problém rozsáhlejší a bude zajímat víc lidí, tak dokonce měsíční e-book. Přednost mají vždy témata, která řeší víc lidí.

Na konci každého měsíce bude pro stříbrné účastníky možnost řešit konkrétní problémy svých psů formou online vysílání, kdy vám budu odpovídat na vaše otázky a společně najdeme řešení k výcvikovým problémům.

Zlatí účastníci budou natáčet videa (platí limit max. 6 min/týdně; v případě delšího úkolu bude limit protažen). Videa se nebudou bodovat, ale ke každému videu obdrží zlatý účastník zpětnou vazbu - co bylo dobře, kde může v budoucnu vzniknout problém, jak s danou dovedností v tréninku pokračovat. K videím i zpětným vazbám budou mít přístup všichni zlatí a stříbrní účastníci.

Verča Valášková a Bugča, FCR 

 Děkuji za všechny nápady, úkoly a připomínky. Donutilo mě to přemýšlet nad noseworkem zase trošku jinak (snad lépe :D) a trénovat věci, které mě buď ani nenapadly, nebo jsem si myslela, že je Bug umí (a ono to tak úplně nebylo). Těším se na pokračování!

Veberovi a Damián, RR

Také od nás velké poděkování. Úkoly nám daly sice zabrat, ale my bychom nikdy nic tak systematického nevymysleli :). Nejvíc nám samozřejmě daly postřehy a rady Kristýnky, snad je někdy zúročíme. Ještě jednou díky a těšíme se na další spolupráci!

Marta Skrejvalová a Kety, PRT

Díky. Sice jsem natočila asi 3 videa, ale jsou pořád ještě v počítadle. Nicméně stíhala jsem sledovat ostatní a to se mi líbilo hodně - výborné nápady a znatelné pokroky. Opravdu je to inspirativní i při pasivní účasti.

Pro měsíc listopak je zde e-book:

 

JAK SE ZBAVIT HRABÁNÍ A DOBÝVÁNÍ DO ÚKRYTŮ

...a neznechutit při tom psa

Tento e-book obdrží všichni noví zlatí a stříbrní účastníci, kteří se přihlásí v období mezi 15.11. a 14.12.2018.

About Us

THIS IS A GREAT PLACE FOR YOUR TAGLINE.

Tell your visitors your story. Add catchy text to describe what you do, and what you have to offer. The right words can inspire and intrigue your audience, so they’re ready to take action on your site. To start telling your story, double click or click Edit Text.

Často kladené otázky

Pro koho jsou inspirace určeny?


Pro zvládání úkolů je vhodné pokud pes umí hledat a značit alespoň na úrovni z-tkových zkoušek. Složitější úkoly jsou rozděleny do dvou úrovní - z-tka/jedničky a dvojky/trojky.
Jak probíhá platba?


Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu GoPay, a to každý měsíc po dobu vašeho členství. Inspirace začínají 15.5.2018. Hlásit se můžete již nyní, nicméně platební informace vám přijdou až 15.5., kdy bude třeba provést první platbu. Další platby se budou po dobu vašeho členství strhávat automaticky, nebo si můžete nastavit trvalý příkaz. Pokud se rozhodnete členství v inspiracích ukončit, stačí zaslat email na kristyna.dostalkova@seznam.cz a to nejpozději dva dny před další plánovanou platbou.
Je nějaká minimální doba členství?


Minimální doba členství je jeden měsíc. Přihlášením do inspirací se k žádné delší době členství nezavazujete. V případě, že v členství nechcete pokračovat, je potřeba se odhlásit emailem na kristyna.dostalkova@seznam.cz nejpozději dva dny před další plánovanou platbou. Úkoly i e-booky vám zůstanou, členství v uzavřené skupině s videi vám zanikne měsíc po vaší poslední platbě.
Mohu měnit úrovně členství?


Ano, o změnu úrovně je potřeba požádat vždy min. 2 dny před další plánovanou platbou, a to emailem na: kristyna.dostalkova@seznam.cz . Na zlatou úroveň lze členství změnit pouze v případě, že není naplněna kapacita cvičících účastníků.
S noseworkem jsem ještě nezačala. Jsou pro mně inspirace vhodné?


NE. Tento kurz nepokrývá úplné základy jak začít s noseworkem. Pokud chcete teprve začít, doporučuji si na mých stránkách www.kristynadostalkova.cz zdarma stáhnout e-book se základy a začít podle něj.
Nebaví mě stříhat/natáčet videa...


Právě pro vás je tu stříbrné či bronzové členství :-).

Máte další otázky?

Vaše dotazy ráda zodpovím na emailu kristyna.dostalkova@seznam.cz

Kristýna Dostálková  | Kontakt: kristyna.dostalkova@seznam.cz |tel: 776 770 406 | Ochrana údajů  |Obchodní podmínky | 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now